Lab. #VERITAS 1000 ml

Lab. #VERITAS 1000 ml
Skladem
MF-LAB01
8005553018269
MA*FRA
původně 0 Kč
464 Kč bez DPH
562 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Přípravek na kontrolu a zvýraznění kruhových škrábanců (swirls). Má schopnost rozkládat aplikované nano povlaky.

Nepostradatelný před aplikací povlaku nebo sealantu, zvýrazňuje kruhové škrábance, (tzv. swirls) odstraněním každého typu lubrikačního oleje nebo leštěnek, zdůrazňuje základní nedostatky bez rizika vyblednutí laku. Na rozdíl od IPA, které se rychle odpařují a nedokážou zajistit důkladné vyčištění, je navržen tak, aby dosahoval vynikajících výsledků i v letním období. Povrch dokonale odmastí před provedením aplikace jakéhokoli nano ošetření. Zcela odstraňuje leštící oleje, ale, díky svému vysokému antistatickému efektu odpuzuje prach, což usnadňuje detailerům práci při aplikaci povlaku. Je cenným pomocníkem ve fázi nanášení povlaků: pokud se vytvoří šmouhy do jedné hodiny od nanesení, lze jej znovu přepracovat bez jeho odstranění pomocí hadříku z mikrosemišové tkaniny namočeném v přípravku. Díky své specifické formulaci může být také použit inovativním způsobem, jako kontrola životnosti povlaku při fázi mytí.

Důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

Způsob použití

#VÈRITAS lze používat čistý nebo ředěný v poměru 1:4. V případě čistého produktu nastříkejte #VÈRITAS na hadřík z mikrovlákna a poté přeneste na povrch. V případě zředěného produktu nastříkejte přímo na povrch. Vyhněte se stříkání neředěného produktu přímo na karoserii. Chcete-li zkontrolovat stav povlaku po mytí vozu, nastříkejte #VÈRITAS na ještě mokrý vůz na povrch kapoty ze vzdálenosti 60 cm, poté opláchněte proudem vody.