CD step 2 -250 g versatile

CD step 2  -250 g versatile
Skladem
8005553017514
MA*FRA
původně 0 Kč
537 Kč bez DPH
650 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Step 2 - POLISH VERSATILE je lesk na automobily bez abrazivních silikonů, který má díky svému inovativnímu složení schopnost odstraňovat šmouhy a nezanechávat stíny.

Jedná se o velmi univerzální přípravek: výkonný a bezpečný na ošetřovaném povrchu.
Step 2 - POLISH VERSATILE, tak jako celá nová produktová řada Polish Step společnosti MA-FRA, byl vyvinut ve spolupráci s předními italskými odborníky na detaily automobilů: již testován a schválen nejnáročnějšími spotřebiteli.
Step 2 - POLISH VERSATILE zaručuje dokonalou abrazivnost a čištění, odstraňuje do hloubky známky pískování a škrábanců bez jejich pokrytí, a to i na průhledných plochách, odolných proti poškrábání: to vše bez zanechání šmouh nebo prachu.
Přípravek díky své univerzálnosti lze také použít na ochranných průsvitných fóliích bez rizika jejich spálení, což umožňuje eliminovat tímto způsobem znaky času i z těchto specifických ploch.
Step 2 - POLISH VERSATILE je ideální leštící přípravek pro ošetření také nově lakovaných nebo nanovo lakovaných vozidel.
Přípravek dosáhne svůj maximální výkon s tamponovací podložkou oranžové barvy
.
Přípravek s přídavkem D.A.T.


Short: inovativní technologie Diminutive Short Abrasive Technology
Short je špičková technologie, jenž se přidává do leštidel, pozůstává z malých abrazivních částic, které jsou schopny snižovat svůj objem při kontaktu s ošetřovanou plochou.
Tyto částice pak ztrácí svou velikost během jejich průchodu na povrchu, rozpouští se, přičemž berou s sebou nečistotu díky kinetické síle v důsledku pohybu na ošetřovaném povrchu.
Jedná se o novou technologii, požadovanou těmi nejlepšími odborníky v této oblasti: jak pro svou snadnou aplikaci, tak i pro její rychlost provádění.
Step 2 - POLISH VERSATILE Je charakterizován přítomností víčka Pull Top, který odráží barvu doporučeného tamponovací podložky: podložka oranžové barvy.